Řešení pro každé měření

Úvod  » Kontakty

Kontakty

Adresa: S.S.K., a.s.ssk
Frýdecká 201
739 61 Třinec
Česká republika
IČ: 65138554
DIČ: CZ65138554
 
Telefon: +420 558 993 080
Fax: +420 558 993 082
E-mail: info@ssktrinec.cz

 

Jméno, příjmení

úsek

telefon

e-mail

Stanislav Mitrenga

ředitel společnosti, obchod

+420 558 993 070

mitrenga@ssktrinec.cz

Renáta Fojciková

asistentka, prodej (TauRIS)

+420 558 993 080

fojcikova@ssktrinec.cz

Ing. Jan Zwyrtek

vedení projektů, prodej

+420 558 993 074

zwyrtek@ssktrinec.cz

Beáta Drongová

ekonomika/finance

+420 558 993 075

drongova@ssktrinec.cz

Ing. Krzysztof Gruszka

výzkum, vývoj, výroba

+420 558 993 076

gruszka@ssktrinec.cz

Milan Szurman

technik, servis

+420 558 993 077

szurman@ssktrinec.cz

Ing. Radim Roszka

technický ředitel

+420 558 993 072

roszka@ssktrinec.cz

Ing. Vladislav Haltof

technik, prodej (Polytec)

+420 558 993 076

haltof@ssktrinec.cz

Ing. Aleš Czudek

technik, prodej (Berthold)

+420 558 993 073

czudek@ssktrinec.cz

Mapa

Pro detailnější informace o poloze sídla firmy klikněte na obrázek.

Pro detailnější informace o poloze sídla firmy klikněte na obrázek

Kontaktní formulář:

Položky označené * jsou povinné.