Full 1
Bezkontaktní měření
fyzikálních veličin
v průmyslu
Full 2
Systém TBK pro laserové
měření profilů
Full 3
Přehledné zobrazení
naměřených výsledků
v reálném čase
previous arrow
next arrow

Instalace bezkontaktního měření délky Polytec LSV2100, pro řízení stříhání plechu na letmých nůžkách ve firmě BarCom v Košících.

 IMG 20210804 103608

 


 

Společnost S.S.K., a.s. podepsala významné partnerství se společnosti Bosio d. o. o. I Industrial Furnace Solutions

Ve spolupráci se společnosti Enviform jsme úspěšně vyvinuli speciální aplikaci na hlídání bezpečí a zdraví zaměstnanců. Více se dočtete zde.

medic2

KPM Analytics dnes oznámila, že získala společnost EyePro System, společnost se sídlem v italském Trentu, která se specializuje na technologii kontroly kvality a řešení řízení procesů na základě vidění pro pečení a občerstvení průmyslová odvětví.

„Jsme velmi rádi, že se EyePro připojilo ke KPM Analytics, když budujeme obchod, který se snaží lépe sloužit našim zákazníkům v potravinářském průmyslu,“ říká Brian Mitchell, generální ředitel KPM Analytics.

EyePro se etabloval jako průkopník na rostoucím trhu systémů kontroly kvlaity, zejména v oblasti výroby pečených potravin. Technologie a nabídky produktů EyePro se velmi doplňují s nabídkami naší značky Sightline Process Control. V kombinaci s rovnováhou našich provozních divizí přidání EyePro do KPM Analytics dále upevňuje naši vedoucí pozici v řešeních pro zemědělství a analýzu potravin.

Testovací instalace měření délky kabelového opletu pomocí snímače Polytec LSV2100

IMG 20210203 104027 2 IMG 20210203 104036 2

Testovací instalace snímače MCT460 pro měření obsahu tuku a vlhkosti po prvním stupni extrakce z řepky olejné. Měření probíhá na šnekovém dopravníku.

 IMG 20210202 101010

IMG 20210202 101001

Instalace bezkontaktního odměřování délky polypropylenových textilii na tkalcovských stavech.

Přinášíme pár fotek z naší poslední realizace ve spolupráci s firmou NDT Technologies. Realizujeme kompletní návrh, výrobu a instalaci defektoskopů od přenosných měřičů až po kompletní rozsáhlé systémy.

 

1) Wheel UT testing (robotic)

ndt 03

 

2) Rail testing control center using NDT equipment

ndt 02

 

3) Pipe testing equipment

ndt 01

Olive oilUsilovně pracujeme na dokončení defektoskopické linky firmy NDT v Huta Bankowa (polsko)

Sightline Process ControlSightline má širokou škálu standardizovaných systémů 3D / barevného vidění, které se snadno instalují a rychle integrují do vašeho výrobního závodu. Všechny tyto systémy jsou dodávány se softwarem pro analýzu produktů společnosti Sightline a dokáží zpracovat stovky jedinečných produktů, přičemž každé nastavení produktu lze přizpůsobit tak, aby vyhovovalo vašim analytickým požadavkům.

Standardní produkty lze rozdělit do tří hlavních typů:

 

Stacionární systémy

Stolní systémy jsou kompaktní kontrolní systémy typu „plug-and-play“, které generují více než 100 různých měření pro každý objekt umístěný na integrovaném dopravním pásu.

Stolní počítače mohou zcela automatizovat postupy QA a ruční měření a lze je instalovat přímo na podlahu závodu nebo v laboratoři.

 

Over-Line systémy

Systémy Over-Line využívají standardní kompaktní senzorovou hlavu namontovanou přímo na stávající výrobní lince zákazníka. Tato senzorová hlava skenuje všechny objekty, které procházejí pod systémem, a generuje tak nepřetržitý proud kritických dat QA a produkčních metrik.

 

In-line systémy

In-Line systémy jsou jednotky „na klíč“, které jsou navrženy tak, aby kontrolovaly 100% veškeré výroby, a jsou dodávány s integrovaným dopravníkem s proměnnou rychlostí a automatickými vyřazovacími zařízeními.

Mají schopnost automaticky odstraňovat jednotlivé vadné objekty z výrobní linky a mohou také skenovat a měřit spodní povrch každého objektu.

Polytec
Process Sensors
Berthold technologies
TBK
NDT technologies
Matica technologies
Sightline technologies
Dorrenberg Edelstahl
Tauris
Bosio

Hledáte řešení?