Full 1
Bezkontaktní měření
fyzikálních veličin
v průmyslu
Full 2
Systém TBK pro laserové
měření profilů
Full 3
Přehledné zobrazení
naměřených výsledků
v reálném čase
previous arrow
next arrow

Společnost S.S.K., a.s. je stabilní českou firmou působící na trhu již od roku 1996. Prvotním zaměřením byla oblast speciálního měření v průmyslu. Postupem času firma rozšířila spektrum činností o laser optické měření, defektoskopii, projekty v oblasti měření a regulace, o dodávky strojního zařízení a válců pro různá odvětví průmyslu, o oblast výzkumu a vývoje a také o vlastní výrobu snímačů horkého kovu.

Za dobu svého působení na trhu byla realizována řada významných projektů nejen pro malé a střední podniky, ale i takové giganty, jako jsou Třinecké železárny, a.s., ArcelorMittal Ostrava, a.s., ArcelorMittal Poland, Bonatrans Bohumín, a.s., a další. Postupem času se z ryze obchodní společnosti stala společnost poskytující svým zákazníkům nadstandartní služby, jejich komplexní nabídku od projektu přes instalaci až po následný servis. Firma také získala výhradní zastoupení několika zahraničních firem pro český a polský trh.

Plnění náročných projektů je možné především díky profesionálnímu týmu lidí s hlubokými znalostmi a odbornými zkušenostmi, ochotných se neustále vzdělávat a rozvíjet. Odborný přístup, flexibilita, znalosti, jazykové dovednosti (angličtina, němčina, ruština, polština, slovenština) a spoluzodpovědnost celého týmu umožňují pružně reagovat na potřeby zákazníků.

 

Poslání

Našim posláním je poskytovat inovativní a moderní řešení v oblasti bezkontaktního měření v průmyslu a dodávek válců pro válcovny. Zajišťovat kvalitní služby od komplexního návrhu, přes následný servis a poradenství, to vše s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

 

Vize

Naší vizí je poskytovat komplexní dodávky v oblasti bezkontaktního měření fyzikálních veličin v průmyslu a dodávky válců pro válcovny.

Cíle

Našim cílem je být našim zákazníkům dlouhodobým a stabilním partnerem. Mezi naše hlavní hodnoty patří profesionalita, spolehlivost, bohaté zkušenosti a neustálý rozvoj.

 

 

Vysoká úroveň všech činností společnosti je garantována certifikátem kvality ČSN EN ISO 9001:2009, který byl společnosti udělen v roce 2006. Požadavky a normy se staly součástí firemní strategie firmy S.S.K., a.s. a přispívají k růstu stability firmy, spokojenosti zákazníků, ale i samotných zaměstnanců. V současné době společnost S.S.K., a.s. zaměstnává 8 zaměstnanců.

 

Historie firmy

 

 • 2020

  Nové vedení společnosti

 • 2015

  Zahájení spolupráce se společnosti Strenuus v oblasti aplikačního software

 • 2013

  Výhradní zastoupení Process Sensors

 • 2009

  Získali jsme vyhraní zastoupení firmy Polytec

 • 2005

  Výhradní zastoupení firmy TBK

 • 2001

  Získali jsme certifikát ČNS EN ISO 9002

 • 1999

  Zahájení vývoje DIS (SDIS)

 • 1997

  Začátek spolupráce s NDT

 • 1996

  Založení akciové společnosti

 

Polytec
Process Sensors
Berthold technologies
TBK
NDT technologies
Matica technologies
Sightline technologies
Dorrenberg Edelstahl
Tauris
Bosio
Forcon Solution

Hledáte řešení?